Dokonalost přichází s čistotou myšlenky, s péčí a časem, které jí věnujeme. I proto rádi vyzdvihujeme skutečnost, že než vznikla první kožená kabelka s logem FOLBEUR, uplynulo mnoho let snění, hledání, testování a zdokonalování. Tato zkušenost předurčila přístup společnosti FOLBEUR fashion s.r.o. ke všem jejím výrobkům. Ten bez kompromisů říká, že každá FOLBEURka dostane do vínku dostatek prostoru pro chic neotřelý design, výběr i zpracování kůže a rukodělné řemeslo.

Produkt pro našeho zákazníka je světové úrovně, nadčasově estetiky a lokálně vyráběný brašnáři, výhradně z kůže italského původu s prověřenými vlastnostmi. Podobně je to s barevností, i díky ní jsou módní produkty FOLBEUR jedinečné a na první pohled rozpoznatelné. Nikdo není na pochybách, že tato dámská kabelka je FOLBEURka.

V základní řadě dámských kabelek FOLBEUR si zákaznice vybírají z designů velkých kabelek a malých, tak aby byly vybavené na každou příležitost - pracovní i volnočasovou. V obou případech oceňují i praktickou flexibilitu a eleganci. Barevné škály vnější kůže i vnitřní podšívky jsou vkusně laděné.

Loajálnost k ekologickým trendům vkládáme do všech aktivit společnosti FOLBEUR fashion s.r.o., abychom zůstávali stabilní společností s odpovědnými a udržitelnými výrobními procesy. Dbáme na nejlepší volbu pro Vás a pro každou příležitost, kdy Vás FOLBEUR bude doprovázet.

 

O Markétě 

Úspěch má mnoho podob. Tou první je naplnění, že cesta, kterou jste se na jedné z životních křižovatek vydali, byla voláním Vašeho srdce. Volbou, kdy dosavadní znalosti a názory okolí ustupují do pozadí, aby mezi Vámi a Vaším rozhodnutím stálo dokonalé rovnítko.

Jmenuji se Markéta Folberová a od roku 2014 s touto rovnicí souzním. Tehdy ve mně rezonoval sen navrhnout, vyrobit a uvést na trh praktickou chic kabelku, která bez výhrad splní vše, co od tak důležitého doplňku potřebuji: spolehlivost, eleganci, kvalitu materiálu a zpracování, soulad z udržitelnými hodnotami, harmonii s módním stylem a vlastně mnoho dalšího. Svoji první FOLBEURku mám stále schovanou a v pracovně významné dny ji nosím. Připomíná mi, že to, o co pečuji, vzkvétá. Že ve společnosti FOLBEUR fashion s.r.o. každý den žiji svůj sen, věnuji se rozmanité práci, rozvíjím firmu, sebe i své okolí.

Věřím, že s každým novým nápadem a každou novou kolekcí kabelek FOLBEUR, přináším radost z dokonalosti i dalším spokojeným ženám. A to je jedna z podstatných indícií příběhu FOLBEUR, který s celým týmem
nadále píšeme.